
Окуляри жіночі з синіми лінзами
- В наявності
- Код: 251-20253
365 ₴
+380 (93) 360-81-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри жіночі Китай
Лінза Поляризована
Матеріал оправи Металева
Ширина лінзи 60 мм
Ширина містка 20 мм
Довжина завушника 150 мм.
Колір лінзи Синій
При виникненні питань ви можете зв'язатися з нами:
- +38 093 360 81 83
- +38 098 969 97 55
Окуляри - це Ваша друга шкіра, віддавайте перевагу максимально комфортним для себе, і Ви забудете про те, що на обличчі взагалі є окуляри.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися, залежно від налаштувань монітора або дисплея (яскравість, контраст, насиченість тощо).
* Комплектація та характеристики товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал оправи | Метал |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Синій |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 365 ₴

