
Окуляри жіночі з синіми лінзами
- В наявності
- Код: 251-11596
359 ₴
Окуляри жіночі Китай
Матеріал оправи Металева
Висота лінзи 45 мм
Ширина лінзи 54 мм
Ширина містка 23 мм
Довжина завушника 145 мм.
Захист від ультрафіолету UV400
Ступінь затемнення 3
Колір лінзи Синій
При виникненні питань ви можете зв'язатися з нами:
- +38 093 360 81 83
- +38 098 969 97 55
Окуляри - це Ваша друга шкіра, віддавайте перевагу максимально комфортним для себе, і Ви забудете про те, що на обличчі взагалі є окуляри.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися, залежно від налаштувань монітора або дисплея (яскравість, контраст, насиченість тощо).
* Комплектація та характеристики товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал оправи | Метал |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Синій |
| Поляризація | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 23 мм |
- Ціна: 359 ₴



