
Окуляри жіночі з коричневими лінзами
- В наявності
- Код: 251-20499
333 ₴
Окуляри жіночі Китай
Лінза Градієнтна; Поляризована
Матеріал оправи пластикова
Ширина лінзи 53 мм
Ширина містка 19 мм
Довжина завушника 142 мм.
Колір лінзи Коричневий
При виникненні питань ви можете зв'язатися з нами:
- +38 093 360 81 83
- +38 098 969 97 55
Окуляри - це Ваша друга шкіра, віддавайте перевагу максимально комфортним для себе, і Ви забудете про те, що на обличчі взагалі є окуляри.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися, залежно від налаштувань монітора або дисплея (яскравість, контраст, насиченість тощо).
* Комплектація та характеристики товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Колір лінз | Коричневий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Довжина завушника | 142 мм |
| Міст | 19 мм |
- Ціна: 333 ₴

