
Подарункові коробочки для біжутерії 7,5*7,5*3,5см (упаковка 18 шт)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 65-2492
665 ₴/упаковка
Показати оптові ціниДовжина: 7,5 см
Ширина: 7,5 см
Висота: 3,5 см
При виникненні питань ви можете зв'язатися з нами:
- +38 093 360 81 83
- +38 098 969 97 55
Ювелірні прикраси є невід'ємним атрибутом для вираження шарму і смаку кожної дівчини. І не секрет, що кращі друзі дівчат - це діаманти. І немає кращого подарунка, ніж колечко або нові сережки. Але ще важливіше спосіб їх подачі. І в цьому ми вам допоможемо! У нас ви можете вибрати відповідний пакетик, мішечок або коробочку, щоб ваш сюрприз був ідеальним!
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися, залежно від налаштувань монітора або дисплея (яскравість, контраст, насиченість тощо).
* Комплектація та характеристики товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробочка для ювелірних виробів |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | Зі знімною кришкою, Для ювелірних виробів, З ложементом |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 75 мм |
- Ціна: 665 ₴/упаковка



