
Електропростирадло Туреччина *Isithan* 115x155cm
- В наявності
- Код: 026179
699 ₴
Розміри: 115x155
Матеріал: Штучна байка
Колір: Різнобарвний
Країна-виробник товару: Туреччина
На цей товар немає гарантії
У разі виникнення питань ви можете зв'язатися з нами:
- +38 093 360 81 83
- +38 098 969 97 55
Електричне простирадло Турецького виробника "GECEM". Розмір простирадла 115*155 см. Довжина дроту 200 см. та перемикач режимів, що знаходиться під рукою, забезпечать максимум комфорту Вашому відпочинку Простирадло має два температурні режими та повне відключення. 1 - (режим сну) електропростирадло споживає всього 40 Вт; 2 - (режим прогріву) електропростирадло споживає 88 Вт. Простирадла відмінної якості: приємна байкова поверхня, внутрішні силіконізовані дроти, розділені якісним термо швом, який набагато надійніший за звичайний машинний рядок, красива окантовка. Холодними зимовими та сирими осінніми ночами Вас зігріє якісне електропростирадло. Увімкніть її за 15 хв до того, як укладатиметеся в ліжко і накрийте ковдрою. Повірте, найприємніший момент за день в осінньо-зимовий період року - це лягти в рівномірно нагріту, приємно ТЕПЛУ ліжко! Таке простирадло буде так само відмінним подарунком Вашим близьким та друзям.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися, залежно від налаштувань монітора або дисплея (яскравість, контраст, насиченість тощо).
* Комплектація та характеристики товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Час нагріву | 15 хв |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 155 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Електричні простирадла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Склад не вказано від виробника |
| Стан | Нове |
| Розміри | підковдра 200х230 , простирадло 180х200см+25см (на резинці), наволочка 2шт 70х70см |
- Ціна: 699 ₴


