
Декор паперовий "Замок" рожевий
- В наявності
- Код: 5-46478
166 ₴
+380 (93) 360-81-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декор паперовий "Замок" рожевий
- Довжина: 25 см
- Ширина 7,5 см
- Висота 30,5 см
- Матеріал картон, папір тиш'ю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5-46478 |
| Висота | 30,5 см мм |
| Група товару | Фігурні |
| Довжина | 25 см мм |
| Матеріал | картон, папір тишею |
| Стан | Нове |
| Ширина | 7,5 см мм |
- Ціна: 166 ₴






