
Скляний підвісний декор 22 см (рожевий)
- В наявності
- Код: 5-56293
403 ₴
+380 (93) 360-81-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скляний підвісний декор 22 см (рожевий)
- Товщина 7 см
- Тип живлення 2 елементи типу АА
- Матеріал стекло
- Діаметр 14 см
- Висота 22 см
- Тип повітряна куля
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5-56293 |
| Вид | повітряна куля |
| Висота | 22 см мм |
| Група товару | Підвісний декор |
| Діаметр | 14 см см |
| Стан | Нове |
| Тип харчування | 2 елементи типу АА |
| Товщина | 7 см |
- Ціна: 403 ₴




