
Пластикова сумка дитяча для прикрас
- В наявності
- Код: 65-269
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
+380 (93) 360-81-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова сумка дитяча для прикрас
- Матеріал пластик
- Довжина: 11 см
- Ширина 3 см
- Висота 3,5 см
- Кількість відділень 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65-269 |
| Висота | 3,5 см мм |
| Група товару | Дитячі рюкзаки і сумки |
| Довжина | 11 см мм |
| Матеріал | пластик |
| Ширина | 3 см мм |
- Ціна: 85 ₴




