
Окуляри жіночі комбіновані
- В наявності
- Код: 251-20758
353 ₴
+380 (93) 360-81-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри жіночі Китай
Лінза: Поляризована
Матеріал оправи: Комбінована
Ширина лінзи: 58 мм
Ширина містка: 18 мм
Довжина завушника: 140 мм
При виникненні питань ви можете зв'язатися з нами:
- +38 093 360 81 83
- +38 098 969 97 55
Окуляри - це Ваша друга шкіра, віддавайте перевагу максимально комфортним для себе, і Ви забудете про те, що на обличчі взагалі є окуляри.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися, залежно від налаштувань монітора або дисплея (яскравість, контраст, насиченість тощо).
* Комплектація та характеристики товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 18 мм |
- Ціна: 353 ₴

