
Окуляри жіночі пластикові з коричневими лінзами
- В наявності
- Код: 333-265
327 ₴
+380 (93) 360-81-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри жіночі Китай
Матеріал оправи Пластикова
Лінза Поляризована
Ширина лінзи 51 мм
Ширина містка 20 мм
Довжина завушника 152 мм.
Колір лінзи Коричневий
При виникненні питань ви можете зв'язатися з нами:
- +38 093 360 81 83
- +38 098 969 97 55
Окуляри - це Ваша друга шкіра, віддавайте перевагу максимально комфортним для себе, і Ви забудете про те, що на обличчі взагалі є окуляри.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися, залежно від налаштувань монітора або дисплея (яскравість, контраст, насиченість тощо).
* Комплектація та характеристики товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Колір лінз | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Довжина завушника | 152 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 327 ₴


