
Візитниця жіноча з візерунковим тисненням на змійці (блакитна)
- В наявності
- Код: 83-17414
154 ₴
+380 (93) 360-81-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візитниця жіноча з візерунковим тисненням на змійці (блакитна)
- Довжина: 11 см
- Ширина 8 см
- Товщина 2,5 см
- Матеріал кожзам
- Тип гаманця візитниця
- Застібка молния
- Лакове покриття є
- Внутрішнє оздоблення кожзам
- Кількість відділень під візитки 11
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 83-17414 |
| Внутрішня обробка | кожзам |
| Група товару | Візитниці (кожзам) |
| Довжина | 11 см мм |
| Застібка | блискавка |
| Кількість відділень під візитки | 11 |
| Лакове покриття | є |
| Матеріал | кожзам |
| Тип гаманця | візитниця |
| Товщина | 2,5 см |
| Ширина | 8 см мм |
- Ціна: 154 ₴



