
Скляний підвісний декор 14,5 см (зелений)
- В наявності
- Код: 5-56309-3
218 ₴
+380 (93) 360-81-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скляний підвісний декор 14,5 см (зелений)
- Товщина 7 см
- Тип живлення 2 елементи типу АА
- Матеріал стекло
- Діаметр 10 см
- Висота 14,5 см
- Тип повітряна куля
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5-56309-3 |
| Вид | повітряна куля |
| Висота | 14,5 см мм |
| Група товару | Підвісний декор |
| Діаметр | 10 см см |
| Стан | Нове |
| Тип харчування | 2 елементи типу АА |
| Товщина | 7 см |
- Ціна: 218 ₴




