
Табличка декоративна біла "Love you"
- В наявності
- Код: 51-47656
156 ₴
+380 (93) 360-81-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Табличка декоративна біла "Love you"
- Довжина: 70 см
- Ширина 12 см
- Товщина 1,5 см
- Матеріал дерево, метал
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51-47656 |
| Група товару | Таблички декоративні |
| Довжина | 70 см мм |
| Матеріал | дерево, метал |
| Стан | Нове |
| Товщина | 1,5 см |
| Ширина | 12 см мм |
- Ціна: 156 ₴




