
Пенал Pig Textile (purple) 2-56583
- В наявності
- Код: 2-56583
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
+380 (93) 360-81-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал Pig Textile (purple) 2-56583
- Довжина: 19,5 см
- Ширина 6 см
- Висота 6 см
- Матеріал тканина
- Тип застежки молния
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 2-56583 |
| Висота | 6 см мм |
| Група товару | Пенали |
| Довжина | 19,5 см мм |
| Матеріал | тканина |
| Стан | Нове |
| Тип застежки | блискавка |
| Ширина | 6 см мм |
- Ціна: 76 ₴



